Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Відділ статистики у Котовському районі [1]
Лінійний відділ міліції на станції Котовськ [221]
Міський відділ ГУ МВС України в Одеській області [451]
Об'єднана державна податкова інспекція [20]
Управління пенсійного фонду в м.Котовськ [0]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 490

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19-Тра-2024, 06:09

Головна » Статті » Офіційні матеріали - державні органи влади в місті » Міський відділ ГУ МВС України в Одеській області

Декілька порад щодо уникнення кишенькових крадіжок

Декілька порад, щодо уникнення кишенькових крадіжок

З заступленням святкових днів працівники міліції реєструють збільшення кількості кишенькових крадіжок . В зв’язку з цим хотілось нагати декілька простих правил, виконуючи які, ви  убезпечите себе від неприємностей.

Діють кишенькові злодії як поодинці, так і групами з 2-3 осіб. Якщо крадіжка відбувається в транспорті, жертву вибирають зазвичай ще на зупинці – по одягу. Досвідчений злодій може на око визначити кількість грошей в гаманці, тому плату за проїзд доцільно приготувати заздалегідь, а не на зупинці або в автобусі. Взагалі крупні суми краще носити не в гаманці, а окремо, бажано у внутрішніх кишенях сумки або одягу. Сумку слід тримати міцно притиснутою до себе під пахвою або спереду, щоб вона постійно була у вас на очах. Мобільний телефон, природно, не носіть в кишенях верхнього одягу або так, щоб виглядав його ремінець. Ще один сигнал для злодія – коли людина поплескує по місцю, де у неї заховані гроші, перевіряючи, чи все на місці. У магазині при виборі і покупці товару також стежте, щоб до вас ніхто не притулявся, не тримайте довго сумку відкритою.

Як впізнати кишенькового злодія? По-перше, за бігаючими очами. По-друге, в руках крадій обов'язково тримає «ширму» - сумку або пакет, приховуючи «робочу» руку. Інколи, щоб підібратися ближче до «жертви» (з числа жінок), зловмисник пропонує допомогу – підтримає за руку при вході або виході з транспорту, а якщо в тісному проході магазинчика – притримає двері, нібито пропускаючи вперед.

Здобич дістає двома пальцями або пінцетом. У разі, коли непомітно відкрити сумку не представляється можливим, використовується «мойка» - четвертинка звичайного леза, відламана під гострим кутом. Вона ріже будь-яку сумочку, як масло. Ховає злочинець лезо під верхньою губою – так його можна швидко дістати, а при появі співробітників міліції від нього легко позбавитися, виплюнувши.

Тому в будь-якому людному місці, натовпі, необхідно бути пильним та як можна ретельніше стежити за своїм майном. Якщо все-таки ви стали жертвою кишенькового злодія, якнайскоріше звертайтеся в міліцію.

 

                                                       Юрій Тищенко

                                        Начальник СКР Котовського МВ ГУМВС

                                                  капітан міліції

Категорія: Міський відділ ГУ МВС України в Одеській області | Додав: Leo (10-Січ-2012)
Переглядів: 485 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2024 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на //forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz