Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Новини [1111]
Відео новини - Котовське телебачення [487]
Відео матеріали ТРК "Котовське ефірне телебачення"
Матеріали Форпосту [36]
Статті котовських авторів [243]
Благоустрій і санітарія - громадська інспекція [9]
Місцеве самоврядування міста [24]
Офіційні матеріали-міський голова [27]
Офіційні матеріали-Котовська міська рада [29]
Офіційні матеріали-виконавчий комітет міської ради [55]
Офіційні матеріали-відділи та управління міськради [366]
Котовська міська Центральна бібліотечна система [26]
Офіційні матеріали - державні органи влади в місті [693]
Котовськ сучасний [114]
Громадсько-політичне, соціально-економічне, культурне життя міста
Котовськ історичний [5]
Котовськ літературний [42]
Гурт поетів-втікачів "Кульгаве Число" [1]
Найцікавіше із Всесвітньої мережі Інтернет [43]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 490

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 21-Вер-2024, 04:41

Головна » Статті » Новини

"ОДЕСЬКІ ВІСТІ" про наше місто
НОМЕР 24 (4298) - 03.03.2012

Життя рад - Створено клімат взаємної співпраці

Бюджетна політика стала пріоритетним серед п’ятнадцяти питань пленарного засідання XVIII сесії міськради шостого скликання. Тож закономірно, що доповідь начальника фінансового управління Олени Музичук «Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Котовська за 2011 рік» складалася з докладного аналізу всіх фінансових чинників.

За офіційними даними фінуправління, дохідну частину бюджету за загальним фондом (крім дотацій і субвенцій) наповнюють 11 джерел надходжень, із яких найбільша частка належить податку з доходів фізичних осіб (82,8%). Податкові на землю – 14,5%, місцевим податкам і зборам – 0,6%. Дохідну частину загального фонду формують такі галузі, як транспорт, бюджетна сфера, промисловість, торгівля, суб’єкти підприємництва, фінансові установи тощо.

Як зазначила доповідачка, на невиконання плану бюджетних надходжень негативно вплинули чотири чинники. Це спад виробництва, ціновий чинник, зниження чисельності працюючих і (найвагоміший) заборгованість за платежами до бюджету.

За 2011 рік надходження податку з доходів фізичних осіб склали 89,9%. Серед причин недовиконання цього податку є як суб’єктивні, так і об’єктивні. Особливо негативно позначилося значне скорочення штатів органів охорони державного кордону, реорганізація Ягорлицької митниці. Як результат, місцевий бюджет втратив за 2011 рік понад 2 мільйони гривень. Понад 3 тисячі недонадійшло від сплати за державну реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності.

Разом з тим план надходжень податку з фізичних осіб перевиконано за такими видами, як держмито, податок на прибуток підприємств комунальної власності, плата за землю, збір за місця паркування транспортних засобів, за провадження деяких видів підприємницької діяльності, туризм.

Загалом роботу міської ради (це стосується не тільки наповнення бюджету) можна назвати ініціативною та плідною. А це дає змогу значно покращити стан справ, накреслити фінансові проекти і домогтися позитиву у виконанні вимог як «Народного бюджету», так і програм міськради, а також депутатських зобов’язань. Крім того, співпраця міськради з органами місцевого самоврядування, територіальними та податковими органами сприяє вдосконаленню координації діяльності виконавчих органів влади в напрямі максимального використання наявних джерел наповнення місцевого бюджету.

Виконавчим комітетом міськради, зокрема, створено комісію з легалізації робочої сили у місті, з питань погашення заборгованості за виплатою заробітної плати.


Любов КУЗЬМЕНКО, власкор «Одеських вістей»



НОМЕР 25 (4299) - 06.03.2012

Котовськ

Цікавлять перспективи


Представники молодіжного парламенту Котовська зустрілися з міським головою Анатолієм Івановим. На зустрічі обмінювалися думками, набутим досвідом. Молодь прагнула заручитися підтримкою голови у розробці та втіленні у практику ініціатив.

Зокрема, Анатолій Іванов високо оцінив діяльність молодіжного парламенту і навіть запропонував його членам брати участь у роботі постійних комісій та пленарних сесійних засідань. Це, на думку голови, розширить коло знань про місцеве самоврядування. Були обговорені питання допомоги дітям­інвалідам, збереження довкілля, вивчення історії і культури краю, спорудження житла, спортивних закладів, створення нових робочих місць.



НОМЕР 20 (4294) - 23.02.2012

З громадою та для громади - Життя пульсує за програмою?


Нещодавно міська рада ухвалила програму упорядкування та санітарного оздоровлення Котовська на 2012 рік. Як відомо, це найважливіші складові життєдіяльності міста. Про це бесіда із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергієм Ковалем.

– Сергію Олександровичу, ця програма складається з 16 розділів. Охарактеризуйте, будь ласка, деякі напрями цієї програми, наприклад, щодо розвитку та утримання шляхового господарства, комунальної власності. Це дуже важливо для котовчан.

– Справді, цей напрям є одним з головних у програмі, адже тут, зокрема, окреслено перелік дорожніх робіт з конкретним визначенням вулиць та провулків. Саме він викликав дискусії серед депутатів, які ретельно вивчали стан справ. У підсумку обрали ті вулиці, дорожнє покриття яких вже давно потребує ремонту. Перелік таких вулиць, складений фахівцями управління комунального господарства та будівництва, значно ширший. Скажу лише, що на його втілення потрібно понад 65 мільйо­нів гривень. Проте на 2012 рік з цією метою передбачено 1 млн 222 тис. гривень за рахунок Фонду розвитку та 1 млн 212 тис. гривень за рахунок Дорожнього фонду. Цього року ми робитимемо ямковий ремонт не тільки на вулицях, де рухається міський пасажирський транспорт, але й на так званих другорядних.

– Нинішнього року планується не тільки покрити асфальтобетоном проїжджі частини вулиць, а й покрити щебенем узбіччя та провулки. Чи таке рішення є раціональним?

– Переконаний, що це вірне рішення. Звичайно, асфальтобетон був би найкращим варіантом, однак такої можливості сьогодні немає. Цього року плануємо відремонтувати і деякі наші міжквартальні проїзди. На ці роботи у програмі передбачено 200 тисяч гривень.

– Впорядкування та санітарне оздоровлення окремих міських територій є одним з важливих напрямів програми. Чи є якісь зміни у порівнянні з минулим роком?

– Звичайно, є. Колись реалізація цього питання покладалася на комунальні підприємства. Цього року залучено ще кілька підприємств, їх очолюють відповідальні, професійні і, що найголовніше, справжні патріоти міста. Програма – це ще й перспективний план, який передбачає багато робіт, на які поки що немає коштів. Але, заплановане обов’язково буде виконано як тільки з’являться фінансові можливості.

– Якими є основні витрати за напрямами програми?

– Програмою передбачено чималі затрати на озеленення міста, утримання комунального товариства «Компанія «Міськсвітло», на вивезення твердих побутових відходів, благоустрій та санітарне утримання міста, на природоохоронні заходи, міські фонтани тощо. Загальний бюджет програми становить 7 млн 673 тис. гривень.


Петро ЛЮТЕНКО, м. Котовськ


Категорія: Новини | Додав: Leo (06-Бер-2012)
Переглядів: 495 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2024 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на //forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz