Каталог файлів
Категорії розділу
Котовська міська рада [2]
Виконавчий комітет [4]
Інші виконавчі органи міської ради [3]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 490

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19-Бер-2024, 06:46

Головна » Файли » Офіційні джерела-міська влада » Виконавчий комітет

РЕГЛАМЕНТ громадської ради при виконкомі Котовської міської ради
10-Гру-2014, 21:38

РЕГЛАМЕНТ
громадської ради при виконкомі Котовської міської ради


І. Загальні положення

1.1. Громадська рада при виконкомі Котовської міської ради (далі – Громадська рада) у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, указами Президента України та постановами Верховної Громадської ради України, актами Кабінету Міністрів України, Положенням про Громадську раду та цим Регламентом.
1.2.Регламент Громадської ради (далі - Регламент) регулює організаційні та процедурні питання діяльності Громадської ради, яка є виборним постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом.
1.3. Регламент Громадської ради приймається членами Громадської ради простою більшістю голосів від загальної кількості її членів на безстроковий період. Рішення про внесення змін до тексту регламенту чи повне його скасування приймається більшістю голосів від загальної кількості членів Громадської ради на черговому її засіданні.
1.4. Робота Громадської ради є відкритою і гласною.
1.5. Громадська рада інформує громадськість про свою діяльність, залучає громадян до підготовки і розгляду питань, що належать до її компетенції.
1.6. Члени Громадської ради здійснюють свої повноваження на громадських засадах.
1.7. Громадська рада використовує бланк зі своїм найменуванням.

ІІ. Діяльність Громадської ради

2.1. Громадська рада представляє інтереси громадськості у формуванні та реалізації державної політики шляхом:
- співпраці членів Громадської ради з виконавчим комітетом Котовської міської ради (далі - Виконкомом) та структурними підрозділами Котовської міської ради;
- здійснення громадського контролю за діяльністю Виконкому, станом врахування пропозицій та зауважень громадськості;
- внесення пропозицій щодо удосконалення діяльності Виконкому з питань, що стосуються суспільно-економічного розвитку міста та інтересів широких верст населення, забезпечення прозорості та відкритості діяльності Виконкому;
- проведення громадської експертизи проектів нормативно-правових актів, що розробляються Виконкомом, подання за її результатами пропозицій та зауважень.
2.2. Уповноважені представники Громадської ради беруть участь у засіданнях Виконкому та його робочих органів з питань, що віднесені до компетенції Громадської ради.
2.3. Організаційною формою роботи Громадської ради та її робочих органів є засідання, які є черговими або позачерговими.
2.4. Робочими органами Громадської ради є правління, комітети, експертні групи, а також інші тимчасові допоміжні органи (робочі групи, тимчасові комісії тощо). Завдання, функції та персональний склад таких органів визначається на засіданні Ради та оформлюються протоколом. До діяльності робочих та експертних органів можуть залучатися працівники органів місцевого самоврядування, наукових установ, інститутів громадянського суспільства тощо (за їх згодою).
2.5. Рада бере участь у різних формах проведення консультацій з громадськістю, які ініціює Виконком та структурні підрозділи Котовської міської ради.
2.6. Рада співпрацює з іншими консультативно-дорадчими органами, інститутами громадянського суспільства, їх асоціаціями, а також експертами.
2.7. Рада оприлюднює інформацію про свою роботу, прийняті рішення та стан їх виконання, у тому числі на офіційному сайті Виконкому та через взаємодію з засобами масової інформації.

ІІІ. Набуття членства в Раді та вихід з нього

3.1. Персональний склад Громадської ради формується з обраних представників інститутів громадянського суспільства (далі - Інститутів), що зареєстровані/легалізовані відповідно до законодавства України та ведуть свою роботу на території м.Котовська.
3.2. Інститут громадянського суспільства, що виявив бажання делегувати свого представника до складу Громадської ради, направляє на ім’я голови Громадської ради письмове клопотання, що містить таку інформацію:
• повна та скорочена назва інституту громадянського суспільства;
• відомості про реєстрацію / легалізацію Інституту;
• відомості про керівництво Інституту, мету та завдання Інституту;
• контактні дані інституту громадянського суспільства;
• дані про делегованого представника (П.І.Б., дата народження, посада в Інституті,
контактні дані);
• документ, що підтверджує рішення Інституту про делегування представника.
3.3. Кількісний склад, порядок обрання членів Громадської ради, а також термін їх повноважень визначається нормативно-правовими актами, що регулюють загальний порядок взаємодії громадських рад з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
3.4. Вихід особи з членства в Громадській раді здійснюється як за особистою заявою особи, так і на підставі рішення Громадської ради.
3.5. Особа може бути виключена з членства в Громадській раді її рішенням у випадку скасування державної реєстрації Інституту, що делегував особу, чи за відсутності особи на двох засіданнях Громадської ради поспіль. Рішення про виключення особи з Громадської ради приймається двома третинами голосів присутніх на засіданні Громадської ради.
3.6 В усіх інших випадках членство особи в Раді припиняється з моменту подачі нею письмової особистої заяви на ім’я голови Громадської ради про вихід з членства.

ІV. Права та обов'язки членів Громадської ради

4.1. Член Громадської ради має право:
а). за дорученням Голови Громадської ради брати участь у нарадах, робочих зустрічах та інших заходах, що ініціює Виконком або структурні підрозділи Котовської міської ради з питань, що належать до компетенції Громадської ради;
б). ініціювати утворення у складі Громадської ради постійних та тимчасових робочих органів, входити до їх складу;
в). мати посвідчення члена Громадської ради, зразок та форма якого визначається Секретаріатом Громадської ради;
г). отримувати в установленому законом порядку інформацію від органів місцевого самоврядування, необхідну для своєї роботи як члена Громадської ради;
д). готувати для Громадської ради пропозиції з питань, що відносяться до компетенції Громадської ради;
е). залучати до своєї роботи представників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, а також окремих фахівців (за їх згодою);
ж). здійснювати незалежну експертизу проектів рішень Виконкому з питань, що належать до компетенції Громадської ради;
з). звертатися до Громадської ради для захисту своїх прав та інтересів;
і). вільно обговорювати питання діяльності Громадської ради та його керівних органів, вносити пропозиції, отримувати відомості, пов'язані з діяльністю Громадської ради, брати участь у заходах, що ініціює Громадська рада;
к). одержувати від керівних органів Громадської ради, а також утворених Радою робочих органів інформацію та пояснення відносно їх діяльності;
л). вільно виходити з Громадської ради.

4.2. Член Громадської ради зобов'язаний:
а). дотримуватися вимог Положення про Громадську Раду та цього Регламенту;
б). всебічно сприяти діяльності Громадської ради ;
в). виконувати рішення керівних органів Громадської ради, прийнятих в межах їх компетенції.
4.3.Членство особи в інших консультативно-дорадчих органах чи інститутах громадянського суспільства не перешкоджає членству особи в Громадській Раді.

V. Керівництво Громадською радою

5.1. Громадську Раду очолює голова Громадської ради, який обирається на засіданні Громадської ради шляхом рейтингового голосування з числа її членів терміном на 1 рік.
5.2. Головою Громадської ради не може бути посадова органів місцевого самоврядування.
5.3. Голова Громадської ради :
а). організовує роботу Громадської ради та її робочих органів;
б). здійснює підготовку засідань Громадської ради ;
в). головує на засіданнях Громадської ради ;
г). підписує протоколи, рішення та інші документи від імені Громадської ради ;
д). представляє Раду у відносинах з органами місцевого самоврядування, ЗМІ та іншими установами й організаціями.
5.4. Голова Громадської ради може мати заступників, які обирається з числа членів Громадської ради за поданням голови Громадської ради на період повноважень голови Громадської ради.
5.5. Для координації та забезпечення діяльності Громадської ради створюється координаційний орган – секретаріат Громадської ради. На секретаріат Громадської ради покладаються обов’язки з підготовки засідань, порядку денного та проектів рішень Громадської ради.
5.6. Керівництво секретаріатом Громадської ради здійснює секретар.
5.7. Секретар Громадської ради:
5.7.1. Обирається з числа членів Громадської ради на період повноважень голови Громадської ради і очолює секретаріат. Інших членів секретаріату визначає секретар своїм рішенням.
5.7.2. Функції секретаря Громадської ради за її рішенням, погодженим із Виконкомом, може виконувати працівник структурного підрозділу Котовської міської ради, на який покладено координацію роботи Громадської ради. У такому випадку секретар Громадської ради бере участь в її засіданнях з правом дорадчого голосу.
5.8. У період між засіданнями члени Громадської ради працюють у постійних комісіях та інших робочих органах Громадської ради, кількість та напрямки роботи яких визначаються Радою.
5.9. Члени Громадської ради дають свою письмову згоду на участь у роботі в одній чи більше постійній комісії Громадської ради. Для координації роботи постійних комісій Громадської ради з числа її членів обираються голови постійних комісій.
5.10. Організаційною формою роботи постійних комісій та інших робочих органів Громадської ради є засідання, які є черговими або позачерговими. Засідання постійних комісій Громадської ради скликаються їх головами не рідше одного разу на місяць.
5.11. Голова Громадської ради, його заступники та секретар, голови постійних комісій формують Президію Громадської ради. Президія створюється як постійнодіючий колегіальний орган Громадської ради, що забезпечує реалізацію головних завдань Громадської ради у період між засіданнями Громадської ради. Засідання Президії скликаються головою Громадської ради не рідше одного разу на місяць та є правомочними за умови присутності на них двох третин членів Президії. Рішення Президії Громадської ради приймаються більшістю голосів від числа членів Президії.
5.12. Дострокове припинення повноважень голови, заступників, секретаря та голів постійних комісій можливе за їх власної ініціативи або за ініціативи щонайменше третини від загального складу Громадської ради та при прийнятті рішення двома третинами голосів присутніх на засіданні Громадської ради.
5.13. У випадку дострокового припинення повноважень голови, заступника, секретаря чи голови постійної комісії виконання їх обов’язків покладається на одного з членів Громадської ради, рішення про що приймається двома третинами голосів присутніх на засіданні Громадської ради.
5.14 Громадська рада зі свого складу може визначати уповноважених представників, яким доручається постійне чи тимчасове представництво інтересів Громадської ради у відносинах з окремими установами чи організаціями. Рішення про це приймається на засіданні Громадської ради двома третинами голосів членів Громадської ради.

VІ. Планування роботи Громадської ради

6.1. Робота Громадської ради проводиться за річними, а в разі потреби піврічними планами, які затверджуються рішенням Громадської ради на засіданні, що передує періоду, якого стосується план.
6.2. До планів роботи Громадської ради включаються:
- актуальні питання, пов’язані із участю громадськості в соціально-економічному, культурному розвитку м. Котовська;
- питання, пов’язані з виконанням рішень Виконкому чи структурних підрозділів Котовської міської ради, дотримання законодавства та прав людини;
- організаційно-масові заходи, проведення яких ініціюється Громадською радою;
- організаційно-масові заходи, ініційовані Виконкомом, що передбачають участь громадськості;
- щорічне підбиття підсумків діяльності Громадської ради та її робочих органів із визначенням основних напрямів подальшої роботи;
-питання діяльності Виконкому та структурних підрозділів Котовської міської ради з виконання актів законодавства, рішень Громадської ради.
6.3. У планах роботи Громадської ради визначаються конкретні особи, відповідальні за здійснення запланованих заходів, а також строки їх виконання.
6.4. Плани роботи Громадської ради розміщуються на офіційному сайті Виконкому, а за необхідності в засобах масової інформації.
6.5. Додаткові (позапланові) питання включаються до затвердженого плану роботи Громадської ради за результатами розгляду на засіданні Громадської ради.
6.6. Питання виключається з плану роботи Громадської ради за рішенням членів Громадської ради на підставі рішення щонайменше двох третин від кількості членів Громадської ради, яке оформлюється голосуванням.
6.7. Контроль за виконанням планів роботи Громадської ради здійснюється секретаріатом Громадської ради.
6.8. Громадська рада щорічно звітує про свою діяльність. Підготовка звітності Громадської ради проводиться її секретаріатом на основі звітів робочих органів Громадської ради.
6.9. Звіт про результати діяльності Громадської ради за минулий рік оприлюднюється на першому в календарному році засіданні та розміщується на офіційному сайті Виконкому, а в разі потреби – в засобах масової інформації.

VІІ. Процедура підготовки та внесення питань на розгляд Громадської ради

7.1. Питання на розгляд Громадської ради, за дорученням її голови, готує секретаріат та робочі органи , до компетенції яких належить дане питання. Формування питань порядку денного засідання Громадської ради починається не пізніше ніж за десять робочих днів до запланованої дати засідання Громадської ради з обов’язковою участю осіб, що ініціювали розгляд того чи іншого питання.
7.2. У разі, коли питання є широким і належить до компетенції кількох органів, до його підготовки за рішенням голови Громадської ради залучаються необхідні фахівці, структурні підрозділи Котовської міської ради.
7.3. Голова Громадської ради своїм рішенням визначає головного розробника проекту рішення з даного питання. Головний розробник організовує, спрямовує та координує роботу зацікавлених установ та організацій з підготовки питання на розгляд Громадської ради.
7.4. Підготовлені питання лягають в основу порядку денного засідання Громадської ради. Проект порядку денного погоджує голова Громадської ради.
7.5. Рішення про затвердження порядку денного приймається більшістю голосів членів Громадської Громадської ради на початку засідання Громадської ради.
7.6. Розгляд окремого питання порядку денного може бути перенесений на наступне засідання за рішенням більшості членів Громадської ради.

VІІІ. Процедура скликання та проведення засідань Громадської ради

8.1. Засідання Громадської ради відбуваються у відкритому режимі та бувають черговими та позачерговими. Чергові засідання Громадської ради проводяться не менше чотирьох разів на рік. Позачергові засідання Громадської ради можуть бути скликані за ініціативою голови Громадської ради, за ініціативою постійної комісії Громадської ради чи на вимогу одної третини її членів.
8.2. Інформування членів Громадської ради про дату засідання та проект порядку денного здійснюється секретаріатом Громадської ради в термін не пізніше як за три робочі дні до запланованої дати засідання. Для цього секретаріат Громадської ради за допомогою електронних та телекомунікаційних засобів зв’язку надсилає членам Громадської ради проекти документів, що будуть винесені на засідання Громадської ради, та повідомляє про час та місце, в якому можна ознайомитися з проектами документів.
8.3. До участі у засіданні Громадської ради можуть бути запрошені представники структурних підрозділів Котовської міської ради, до компетенції яких належать питання, що розглядаються під час засідань. Їх запрошення відбувається за письмовим зверненням голови
Громадської ради чи уповноваженого нею робочого органу (особи). Засідання громадської ради відбуваються за участі юриста.
8.4. Засідання Громадської Громадської ради веде її голова або за його дорученням заступник голови Громадської ради.
8.5. Засідання Громадської ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 її членів.
8.6. На початку засідання секретар Громадської ради інформує про відсутніх членів та причини відсутності.
8.7. Процедура прийняття рішення має очну і заочну форму. Очна форма передбачає особисту участь члена Громадської ради у голосуванні під час проведення чергового чи позачергового засідання. Більшість рішень Громадської ради приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, за виключенням випадків, передбачених Положенням та цим Регламентом. У разі рівного розподілу голосів, голос головуючого на засіданні є вирішальним.
8.8. За рішенням Громадської ради голосування по окремим питанням може бути таємним. Організаційну підготовку таємного голосування проводить тимчасовий робочий орган, що формується не менше як з трьох членів Громадської ради, рішення про що приймається голосуванням на тому ж засіданні Громадської ради.
8.9. Заочне прийняття рішення реалізується методом опитування членів Громадської ради шляхом використання Інтернет-технологій (електронна розсилка).
8.10. Метод використання електронної розсилки передбачає голосування членів Громадської ради через відправку ними електронних повідомлень на адресу секретаріату Громадської ради у відповідь на запропонований проект рішення. Таке повідомлення від члена Громадської ради має містити назву рішення, по якому проводиться голосування та один з трьох варіантів голосування: «За», «Проти», «Утримуюсь».
8.11. Заочна форма прийняття рішення передбачає наступний порядок: член Громадської ради, який ініціює питання, пропонує проект рішення. Цей проект рішення виноситься на заочне голосування і підлягає обов’язковій публікації в електронній розсилці Громадської ради. Заочне голосування триває у термін, що не перевищує 10 робочих днів з дати винесення питання на голосування.
8.12. Після збору голосів, секретаріат Громадської ради оприлюднює результати заочного голосування в розсилці Громадської ради. Якщо протягом п’яти робочих днів з моменту оприлюднення ніхто з членів Громадської ради, який голосував по даному питанню, не спростує свого волевиявлення, а загальна кількість голосів є достатньою для прийняття рішення, воно вважається прийнятим. Таке рішення оформляється у вигляді протоколу і в триденний термін розміщується на офіційному сайті Виконкому.
8.13. У разі потреби Громадською радою можуть проводитись розширені та виїзні засідання, а також спільні засідання з громадськими Громадська радами при інших органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

ІХ. Порядок оприлюднення рішень Громадської ради

9.1. За результатами кожного засідання Громадської ради складається протокол, який підписує головуючий на даному засіданні та секретар Громадської ради.
9.2. Протокол засідання має містити:• місце, дату, час та форму проведення засідання;
- порядок денний;
- повний список присутніх осіб;
- питання, які були поставлені на голосування;
- прийняті рішення;
- кількісні підсумки голосування з кожного питання.
9.3. Член Громадської ради, не згодний з результатами розгляду тих чи інших питань
порядку денного, має право на окрему думку, яка є невід’ємною частиною протоколу.
9.4. Протокол складається в трьох примірниках. Один примірник зберігається у голови, другий – в секретаріаті Громадської ради, а третій направляється до Виконкому.
9.5. Електронна копія протоколу направляється членам Громадської ради та оприлюднюється на офіційному сайті Виконкому протягом трьох робочих днів з дня проведення засідання Громадської ради.
9.6. У випадку, якщо на засіданні Громадської ради приймається документ, що засвідчує публічну позицію чи звернення Громадської ради, його остаточне редагування здійснюється членами редакційної групи в кількості не менше трьох осіб, які обираються на тому ж засіданні Громадської ради. Редакційна група в термін, що не перевищує 5 робочих днів з дати засідання, опрацьовує прийняті Радою документи та надсилає їх остаточну редакцію членам Громадської ради для ознайомлення.
9.7. Контроль за виконанням рішень Громадської ради покладено на голову Громадської ради та її секретаря.
9.8. Голова Громадської ради систематично (як правило, на наступному після прийняття рішення Громадської ради засіданні Громадської ради чи після отримання на адресу Громадської ради інформації щодо прийнятого рішення від безпосереднього виконавця, Виконкому, структурних підрозділів Котовської міської ради, підприємств, установ, організацій) інформує членів Громадської ради на засіданні про виконання прийнятого Громадською радою рішення.

Х. Порядок взаємодії Громадської ради з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами й організаціями

10.1. Взаємодія Громадської ради з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами й організаціями здійснюється відповідно до установленого чинним законодавством порядку на принципах відкритості, гласності, прозорості та підзвітності.
10.2. Громадська рада на території м. Котовська взаємодіє з органами місцевого самоврядування, міським головою, сприяє у здійсненні ними власних повноважень місцевого самоврядування, зокрема у вирішенні питань економічного, соціального та культурного розвитку міста, зміцнення матеріальної та фінансової бази місцевого самоврядування, розглядає та враховує у своїй діяльності пропозиції депутатів Котовської міської ради, структурних підрозділів Котовської міської ради та їх посадових осіб.
10.3. Голова Громадської ради, його заступники або уповноважені представники Громадської ради мають право бути присутніми на засіданнях виконкому Котовської міської ради та виступати з питань, що стосуються їх компетенції.
10.4. Для здійснення спільних програм Громадська рада та органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, установи і організації можуть укладати спільні угоди про взаємодію.
10.5. Громадська рада не втручається у господарську діяльність підприємств, установ і організацій.
10.6. Громадська рада взаємодіє з політичними партіями, громадськими, релігійними організаціями, професійними спілками та їх об’єднаннями з метою забезпечення прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, екологічних, соціальних, культурних та інших інтересів з урахуванням загальнодержавних і місцевих інтересів, сприяє виконанню статутних завдань.
Категорія: Виконавчий комітет | Додав: Leo
Переглядів: 953 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 1
1 Dolce-V  
0
Здравствуйте!Котовский -бальзамированныйhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3% D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87На следующий день послеубийства, 7 августа 1925года, из Москвы в Одессу срочным порядком была направлена группа бальзаматоров во главе с профессором Воробьёвым.
Мавзолей был изготовлен по типу мавзолея Н. И. Пирогова в Виннице иЛенина в Москве. 6 августа 1941года, ровно через 16 лет после убийства комкора, мавзолей был уничтоженоккупационными войсками[6].Мавзолей восстановлен в1965 году в уменьшенном виде[7].https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B2%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9_%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D 1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE В 1941году во время ВОВ, отступление советских войск непозволило эвакуировать тело Котовского. В начале августа 1941 года Котовск
сначала занимают немецкие, а потом и румынские войска. 6 августа 1941года, ровно через 16 лет после убийства комкора, оккупационные войскаразбили саркофаг Котовского и надругались над телом, выбросив останки
Котовского в свежевырытую траншею вместе с трупами расстрелянных местных
жителей[2].Рабочие железнодорожногодепо во главе с начальником ремонтных мастерских Иваном Тимофеевичем
Скорубским, вскрыли траншею и перезахоронили убитых, а останки Котовского
собрали в мешок и сберегали у себя до окончания оккупации в 1944году.Мавзолей восстановлен в1965 году в уменьшенном виде. Тело Котовского хранится в закрытом цинковом гробу
с небольшим окошком[1].  он был бальзамирован в 1925 году Существовал  др заговор англ.масонов.Они так мстили людям-бальзамируя их-чтобы Души людей не могли уйти к Богу,продолжили мучаться и
после смерти.Это была не форма поклонения .а местьс применением оккультных знаний. что реально происходит в Тонком Мирес душами бальзамированных.Душа постоянно пытается подняться,но не может.Не может уйти не в ад ни в Рай. Т.е прошло много времени со днябальзамирования.

Все верили,что у котовского  - все хорошо.что его Душа давно ушла к
Богу Но реально Душа бальзамированногоКотовского  мучается все это время  С 1925 г
Поэтому-пожалуйста  кремируйте останкиКотовского После бальзамирования чтобы отошлаДуша к Богу нужно кремирование.нужно взять все останки вместе исжечь

В случае Котовского   одного перезахоронения мало- его тело нужнокремировать.Он был бальзамирован.его похоронилиа проблема осталась.он лежит в бальзамир состоянии в могиле и мучается.ему особенно плохо- тк он былбыльзамирован а затем порезан-те его Душе тяжело соединиться наверху из
бальзамир кусков Правильная помощьбальзамированным,единственный выход из бальзамир-это кремирование Т е нужно срочно договориться окремировании Котовского  Можно пригласить Священников ипрочит молитвы во время сожжения Поэтому пож-тараспорядитесь-чтобы срочно кремировали Котовского его останки находятся здесь - вмавзолее 
Котовскогоhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B2%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9_%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D 1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2024 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на //forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz