Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Новини [1111]
Відео новини - Котовське телебачення [487]
Відео матеріали ТРК "Котовське ефірне телебачення"
Матеріали Форпосту [36]
Статті котовських авторів [243]
Благоустрій і санітарія - громадська інспекція [9]
Місцеве самоврядування міста [24]
Офіційні матеріали-міський голова [27]
Офіційні матеріали-Котовська міська рада [29]
Офіційні матеріали-виконавчий комітет міської ради [55]
Офіційні матеріали-відділи та управління міськради [366]
Котовська міська Центральна бібліотечна система [26]
Офіційні матеріали - державні органи влади в місті [693]
Котовськ сучасний [114]
Громадсько-політичне, соціально-економічне, культурне життя міста
Котовськ історичний [5]
Котовськ літературний [42]
Гурт поетів-втікачів "Кульгаве Число" [1]
Найцікавіше із Всесвітньої мережі Інтернет [43]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 485

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 25-Кві-2018, 12:54

Головна » Статті » Статті котовських авторів

Професія – людей захищати

Професія – людей захищати

            8 жовтня в Україні відзначають день юриста. Поняття «юрист» включає досить широкий спектр юридичних спеціальностей, серед яких є професія адвоката. Професійний обов’язок адвоката - надавати юридичну допомогу громадянам. Адвокати своєю діяльністю сприяють усуненню порушень законів, займаючи позицію захисту прав і законних інтересів громадян.

            Сьогодні багато людей зіштовхнулися з серйозними проблемами, пов’язаними із захистом своїх законних конституційних прав. Не всім громадянам доступні послуги адвоката. Але вже з 1 липня 2015 року Міністерством юстиції України по всій території нашої держави відкрито центри з надання вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, де малозабезпечені громадяни можуть скористатися послугами безкоштовних адвокатів, роботу яких оплачує держава.  

                Така ж правова допомога малозабезпеченим надається Котовським місцевим центром через кваліфікованих адвокатів, які залучені для надання безоплатної вторинної правової допомоги і  відбиралися в порядку конкурсу комісією управління юстиції. На сьогодні з Котовським МЦ співпрацюють 9 адвокатів, які обслуговують 9 районів Одеської області (Ананьївський, Балтський, Кодимський, Котовський, Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський, Савранський та Ширяївський).

        Напередодні Дня юриста з метою популяризації професії адвоката  Котовським місцевим центром підготовлено серію публікацій про діяльність адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Сьогодні розповідь про котовських адвокатів, які співпрацюють з Котовським МЦ НБВПД.

            Григоржевський Борис Ілліч  - освіта вища юридична, загальний досвід в юриспруденції – 45 років. Найбільшим стимулом в своїй діяльності вважає  роботу з людьми. Борис Ілліч багато разів надавав правову роботу на умовах Pro bono – добровільно і безоплатно. Для нього чесність – головна основоположна цінність. Стосовно прогнозів та побажань щодо функціонування системи надання БВПД Борис Ілліч вважає, що майбутнє саме за системою надання БВПД.

            Стецюк Іван Павлович – освіта вища юридична, загальний досвід в юриспруденції – 31 рік, професійні відзнаки - нагороди та відзнаки МВС України. Особисті досягнення  в системі надання БВПД Іван Павлович вбачає в кінцевих результатах роботи - збільшенні кількості виправдувальних вироків по епізодам кримінальних справ та збільшення м'яких  покарань. Найбільші стимули в роботі – моральні та матеріальні. Поміж  труднощів  вказує на проблеми при отриманні відповіді на адвокатський запит. Три основоположні цінності, які поділяє Іван Павлович – гідність, рівність і свобода. Його життєве кредо: не губи час, вибирай слова і не втрачай можливостей. Іван Павлович вважає, що з моменту його вступу до системи надання БВПД збільшилась кількість клієнтів та з’явилась можливість підвищення професійного рівня. Щодо його прогнозів та побажань відносно системи надання БВПД – розширення та спрощення доступу громадян до системи надання БВПД, а також збільшення оплати роботи адвокатів.

            Колосович Віталій Вікторович – освіта вища юридична, загальний досвід роботи в юриспруденції – 11 років, нагороджений професійними відзнаками МВС України. Найбільший стимул в роботі – позитивний результат в кінці справи. З поміж  труднощів  в системі з надання БПВД  Віталій Вікторович виділяє - відсутність спеціалізації в системі надання БВПД, необхідність зменшення навантаження на адвокатів, приведення норм щодо відшкодування витрат до реальних. До залучення до системи НБВПД він неодноразово надавав безоплатно правову допомогу. Головною основоположною цінністю вважає порядність. Життєве кредо: за будь-яких обставин залишатись людиною. Як позитив відмічає, що з моменту вступу до системи надання БВПД в його адвокатській діяльності збільшилась кількість клієнтів. Щодо побажань стосовно функціонування системи надання БВПД  Віталій Вікторович вбачає в подальшому взаємовигідному партнерстві та налагодженні продуктивного діалогу між адвокатами і керівництвом системи НБВПД та Мін'юсту в цілому.

            Цуркан Олексій Олегович – освіта вища, загальний досвід роботи в юриспруденції – 13 років. Поміж особистих досягнень в правовій сфері відзначає адвокатську практику. Найбільшим стимулом в роботі Олексій Олегович вважає  захист прав і свобод людей. Серед труднощів вказує на недосконалу правову систему. Три основоположні цінності, які поділяє Олексій Олегович – справедливість, чесність, порядність. Його життєве кредо: під лежачий камінь вода не тече. Він відмічає що, вступивши до системи надання БВПД у нього з’явилась можливість вдосконалення адвокатської фаховості, збільшилась кількість клієнтів, розширилось коло спілкування. Прогноз щодо функціонування системи надання БВПД – позитивний, посеред побажань Олексій Олегович вказує на рівномірний розподіл справ між адвокатами, враховуючи при цьому складність справ, а також більш активне пропагування   системи надання БВПД серед населення.

            З нагоди Дня юриста команда Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги вітає всіх правників, а в першу чергу адвокатів, які співпрацюють з системою надання БВПД, а також тих, які наразі проходять конкурс з відбору на залучення до системи НБВПД,  з їх професійним святом, бажає всіх  благ та успіхів на професійній ниві.

Котовський МЦ НБВПД

 

 

 

 

Категорія: Статті котовських авторів | Додав: Leo (07-Жов-2015)
Переглядів: 256 | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2018 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на http://forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz