Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Новини [1111]
Відео новини - Котовське телебачення [487]
Відео матеріали ТРК "Котовське ефірне телебачення"
Матеріали Форпосту [36]
Статті котовських авторів [243]
Благоустрій і санітарія - громадська інспекція [9]
Місцеве самоврядування міста [24]
Офіційні матеріали-міський голова [27]
Офіційні матеріали-Котовська міська рада [29]
Офіційні матеріали-виконавчий комітет міської ради [55]
Офіційні матеріали-відділи та управління міськради [366]
Котовська міська Центральна бібліотечна система [26]
Офіційні матеріали - державні органи влади в місті [693]
Котовськ сучасний [114]
Громадсько-політичне, соціально-економічне, культурне життя міста
Котовськ історичний [5]
Котовськ літературний [42]
Гурт поетів-втікачів "Кульгаве Число" [1]
Найцікавіше із Всесвітньої мережі Інтернет [43]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 490

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29-Бер-2024, 08:32

Головна » Статті » Статті котовських авторів

ПОВИННІ УТРИМУВАТИСЬ У ПОСТІЙНІЙ ГОТОВНОСТІ

 

Повинні утримуватись у постійній готовності

З початком військових дій, люди все частіше задумуються над тим, що робити у випадку чого, куди бігти і де переховатись, аби врятувати життя.

Виконавчим комітетом Котовської міської ради спільно з представниками Котовського МРВ ДСНС України в Одеській області на початку поточного року було здійснено огляд всіх споруд, що можуть використовуватись для укриття населення, та складено їх перелік.

Виконавчим комітетом Котовської міської ради виділено кошти та проведено поточний ремонт сховища, за адресою: пр. Котовського, 10. планується проведення поточного ремонту протирадіаційного укриття, за адресою: пр. Котовського, 39 (гімназія).

Для того, щоб люди могли сховатись, у випадку чого, у підвалах, проводились роботи для приведення підвалів житлових будинків у належний стан.

За поточний рік комунальними службами та працівниками домоуправлінь, на балансі яких знаходяться багатоповерхові будинки, проведено значний обсяг робіт по прибиранню підвальних приміщень, розбору завалів побутового сміття на входах до підвалів.

Щодо розміщення в підвальних приміщеннях житлових багатоповерхових будинків, які плануються для укриття населення, підсобних приміщень мешканців та комунальних служб, організацій: у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2009 р. №253 «Про затвердження Порядку використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) для господарських, культурних та побутових потреб» захисні споруди, за винятком тих, що повинні утримуватись у постійній готовності до використання за призначенням, можуть використовуватися підприємствами для господарських, культурних та побутових потреб (далі - потреби підприємства) за умови забезпечення можливості приведення їх у готовність до використання за призначенням у строк, що не перевищує 12 годин.

У постійній готовності до використання за призначенням повинні утримуватись захисні споруди на  на об'єктах підвищеної небезпеки і запасних пунктах управління.

Захисні споруди (їх основні приміщення) можуть використовуватися для потреб підприємства як: виробничі приміщення, віднесені за показником вибухопожежної та пожежної небезпеки до категорій Г і Д згідно з нормами визначення категорій приміщень, будинків і зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою, що затверджуються МНС, у яких проводяться роботи, не пов'язані з технологічними процесами, внаслідок яких виділяються шкідливі рідини, пари і гази, небезпечні для людей, і які не потребують природного освітлення (крім захисних споруд, розміщених у житлових будинках та у будинках і спорудах громадського призначення); складські приміщення, віднесені в установленому порядку за показником вибухопожежної та пожежної небезпеки до категорій Г і Д, для зберігання майна і матеріалів (у вбудованих захисних спорудах виключно за наявності окремого входу); приміщення для розміщення аварійних (ремонтних) та чергових служб; допоміжні (підсобні) приміщення лікувальних закладів; гаражі або стоянки автомобілів та автокарів (якщо це передбачено проектом будівництва захисної споруди і не потребує перепланування її основних і допоміжних приміщень); приміщення для проведення навчальних занять; приміщення для культурного обслуговування населення; виставкові зали; приміщення для торгівлі і громадського харчування (магазини, зали їдалень, буфети, кафе тощо); спортивні приміщення (тири, зали для проведення спортивних занять); приміщення для побутового обслуговування населення.

І на останок, хочеться зауважити, що стан підвалів житлових будинків, залежить не тільки від якості роботи комунального підприємства, що вас обслуговує, органів місцевого самоврядування, а і від Вашого відношення. Приводити в порядок потрібно всі підвали. І про це повинні потурбуватись також і самі люди.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Ю.О. Дзвоненко

 

 

 

Категорія: Статті котовських авторів | Додав: Leo (15-Жов-2015)
Переглядів: 525 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2024 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на //forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz