Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 17-Тра-2024, 13:44

Головна » Статті » Офіційні матеріали - державні органи влади в місті » Лінійний відділ міліції на станції Котовськ

Команда ЛВ на ст. Котовськ друга у змаганнях з армспорту

У п’ятницю, 28 березня, в Котовському міському Будинку фізкультури «Локомотив» зібралися найсильніші представники підприємств і організацій Одеської залізниці , щоб взяти участь у спортивних змаганнях з армспорту.

Всього заявили бажання позмагатися в майстерності і показати себе 6 команд котовських підприємств Одеської залізниці, серед яких і команда Лінійного відділу на ст..Котовськ. До складу команди, яка налічувала  чотирьох чоловік,   ввійшли капітан міліції Григорій Гаврилець, старший прапорщик  міліції Ігор Ілінчук, старший прапорщик міліції Олександр Седоченко та старший сержант міліції Микола Дарієнко. Змагання проводилися у вагових категоріях до 70 кг, до 90 кг та вище 90 кг о на правій  руці. Правоохоронці – учасники спортивного змагання показали хороші результати. Так, Ігор Ілінчук у категорії  90 + кг посів перше місце. В командному заліку міліціонери – транспортники вибороли срібло, уступивши першість команді ЕЧ-6. Бронзу завоювали представники вагонного депо. Учасники, що посіли призові місця у своїх категоріях були нагороджені грамотами, кубками та медалями. Особовий склад ЛВ на ст..Котовськ вітає колег з перемогою та бажають їм подальших успіхів, як у спорті, так і на правоохоронній ниві.

Прес-служба ЛВ на ст. Котовськ

Категорія: Лінійний відділ міліції на станції Котовськ | Додав: Leo (01-Кві-2014)
Переглядів: 407 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/6