Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Перелік питань на засідання виконкому [0]
Засідання виконкому [7]
Рішення виконкому [1]
Проекти рішень виконкому [0]
Регуляторна політика [0]
Інше - інформації, звіти виконкому [44]
Послуги органів місцевого самоврядування [3]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 485

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 23-Тра-2018, 04:55

Головна » Статті » Офіційні матеріали-виконавчий комітет міської ради » Інше - інформації, звіти виконкому

Інформує міськвиконком про роботу відділів та управлінь міської ради, житлових і комунальних служб міста

Управління праці та соціального захисту населення міської ради інформує, що спеціалістами відділу грошових виплат і компенсацій управління протягом звітного тижня: прийнято 147 громадян нашого міста, з яких 138 громадян звернулися за призначенням різних видів державної соціальної допомоги, а 9 сімей звернулися за оформленням житлової субсидії; надано консультацій 119 особам з питань подачі документів, призначення і виплати різних видів державної соціальної допомоги і житлової субсидії; призначено 210 державних допомог сім’ям з дітьми та малозабезпеченим сім’ям та призначена субсидія на житлово-комунальні послуги 74 сім’ям міста; проведені перерахунки за минулий період по 97 особовим справам одержувачів субсидій; видано 39 повідомлень про результати призначення державної допомоги та житлової субсидії; видано 1 пільгове посвідчення інваліду, який перебуває на обліку управління і одержує державну допомогу замість пенсії; одержувачам державної допомоги видано 42 довідки про одержані доходи; проведена робота по додатковому нарахуванню усіх видів державної допомоги на березень місяць 2012 року для проведення остаточного розрахунку необхідного обсягу коштів державної субвенції.

Головним державним соціальним інспектором управління: проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання 11 сімей нашого міста та за результатами складено акти; на Координаційну раду з питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення міста підготовлені документи на 4 громадян, які не мають право на субсидію  на загальних підставах, для можливості призначення їм субсидії як виняток у зв’язку із скрутним матеріальним положенням у сім’ї та за станом здоров’я; з метою контролю за цільовим використанням бюджетних коштів здійснені 56 перевірки достовірності інформації претендентів на призначення усіх видів державної допомоги, виявлені порушення виправлені, за результатами складені акти перевірок.

Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління прийнято на особистому прийомі 38 громадян; надано 33 інформації до Головного управління та інших організацій; видано 10 довідок; надано 217 усних консультацій, встановлено статус пільговій категорії населення – 15 особам, видано 6 направлень на отримання протезно-ортопедичних виробів; взято на облік ЄДАРП 6 осіб; знято з обліку 37 осіб; прийнято звіти від 12 підприємств-надавачів послуг, внесено зміни та доповнення в особові справи пільговиків, перевірено розрахунки відшкодування витрат пов’язаних з наданням пільг; проведено інвентаризацію 542 особових справ; внесено особистих даних на 21 інваліда до Центрального банку даних з проблем інвалідів (ЦБД) та інше.

Відділом обліку та звітності управління: надані 39 звітів та інформацій до Головного управління праці та соціального захисту населення Одеської ОДА та фінансового управління Котовської МР, УДКСУ у Котовському районі; у порядку особистого прийому надані консультації та роз’яснення  17 особам, по телефону пояснено 152 особам (головні питання - виплата державної допомоги сім’ям з дітьми за березень, грошова компенсація за тверде паливо, соц. послуги); зареєстровані в УДКСУ в Котовському районі фінансові зобов’язання по соціальним допомога - 2155,3 тис. грн.; погашена кредиторська заборгованість по наданим пільгам та субсидіям на ЖКП підприємствам-надавачам послуг - 147,4 тис. грн.; виплачена одноразова грошова матеріальна допомога інвалідам -0,6 тис. грн.; виплачена щомісячна грошова допомога реабілітованим громадянам -0,3 тис. грн.

Відділом з питань праці та трудових відносин управління: проводилася робота з керівниками підприємств міста щодо додержання законодавства про оплату праці, легалізації робочих місць та заробітної плати, проведення індексації заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій праці, додержання державних гарантій з оплати праці та норм галузевої угоди; надано 18 консультацій щодо законодавства про працю та оплату праці; зареєстровано 3 додатки до колективних договорів та інше.

Управління комунального господарства та будівництва міської ради повідомляє, що за минулий тиждень силами ПП «Городок-КВП», ПП «Городок-КВП-2» проведено частковий ремонт вхідних дверних блоків під’їзду ж/будинку по вул. Самборського, 200, ремонтні роботи на окремих ділянках мережі відведення зливових вод ж/будинку по вул. Самборського, 298, накрито оцинкованим залізом вентиляційні канали та парапети ж/будинку по вул. Самборського, 544, за 8 заявами мешканців житлового фонду проведені ремонтні роботи та обслуговування внутрішньобудинкових електромереж та замінено 8 ламп освітлення в місцях загального користування.

Силами ПП «НА-Добробут», ПП «НА-Добробут-2» проведено влаштування 12 навісних замків на дверні блоки горищного перекриття будинків житлових масивів, які обслуговують підприємства, проведено ремонт окремих ділянок мережі відведення зливових вод на технічному поверсі ж/будинку по вул. Ломоносова, 19, прочищено вентиляційні канали ж/будинків по вул. Л.Толстого, 1 та пр-ту Перемоги, 32, за 14 заявами мешканців житлових масивів проведені ремонтно-профілактичні роботи на внутрішньо-будинкових мережах електропостачання та замінено 17 ламп освітлення в місцях загального користування, вивезено 10 м³ сміття.

Силами ПП «Курінь-2» проведено ремонт внутрішньобудинкової електромережі ж/будинку по вул. Калініна, 124, відремонтовано слухові вікна ж/будинків по вул. Калініна, 116 та пров. В.Лісний, 2, розпочато поточний ремонт підвального приміщення ж/будинку по пр-ту Перемоги, 5 (для розташування дитячого клубу), виготовлено 2 металевих вхідних дверних блоків для встановлення в під’їздах ж/будинку по вул. 50 років Жовтня, 243, за 6 заявами мешканців житлових масивів проведено ремонт та обслуговування внутрішньобудинкової мережі електропостачання та замінено 8 ламп освітлення в місцях загального користування, укладено 2 договори з реструктуризації заборгованості за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

КВЕП «Котовськводоканал» за 37 заявами абонентів провело ремонтні роботи на мережах водопостачання та водовідведення.  Вода, що подається населенню по хімічним та бактеріологічним складовим відповідає ДСанПІН «Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання».

КО «Компанія «Горсвет»» виконано ремонтні роботи на мережі зовнішнього освітлення міста за 21 заявою мешканців, за результатами огляду електромережі проведено заміну 50 ламп накалювання на 35 вулицях міста, заміну 4-х траверсів по вул. 50 років Жовтня та біля Будинку Культури (масив цукрового заводу), усунено коротке замикання в щиті обліку при ТП-315 та в ж/будинку по вул. Самборського, 490, переведено годинники в щитах обліку.

КО «Котовськ - благоустрій» проведено викачку 97,5 м³ води з проїзної частини вул. Гагаріна, вивезено 10 м³ снігу з вул. Сільськогосподарська та пр-ту Котовського, після підчищення крон дерев вивезено гілля з вулиць: Водопровідна, 50 років Жовтня, Комсомольська, Самборського. Безперебійно ведуться роботи по утриманню в належному санітарному стані територій міста та міського сміттєзвалища.

Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм міста управління комунального господарства та будівництва міської ради були проведені рейди щодо дотримання громадянами санітарних правил та правил благоустрою міста. По результатам перевірки було складено 2 протоколи за порушення вимог ст.152 КУпАП, а саме викидання сміття в не відведених для цього місцях. Відділ звертає увагу громадян міста, що за подібні порушення ст.152 КУпАП винні особи будуть притягуватись до адміністративної відповідальності, за які передбачено накладання штрафу в розмірі від 340-1360 грн. для громадян та на посадових осіб в розмірі від 850-1700 грн. 

Відділ освіти інформує, що з метою обміну досвідом педагогів ДНЗ,ЗНЗ з організації особистісно орієнтованого навчання, з організації роботи з батьками в загальноосвітніх навчальних закладах міста, з організації фізичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах міста з 12 по 14.03.2012р. проведено: постійно діючий семінар для вихователів; засідання школи педмайстерності вихователів; міське методичне об’єднання вихователів молодших груп; семінар-практикум для вчителів початкових класів.

Забезпечуючи рівні права чоловіків і жінок, в ЗОШ №1 пройшов тиждень гендерного виховання, під час якого відбулися години спілкування: «Культура стосунків та поведінки» (1-4 кл.), «Відверта розмова про гендерну поведінку» (5-8 кл.), «Сім´я – ключ до щастя» (9-11 кл.); аукціон знань «Здоров´я бережіть ще змалку» (1-4 кл.), брейн-ринг «Етикет і ми» (5-8 кл.), конференція «Слухати, навчитися, жити» (9-11 кл.); конкурс учнівських малюнків на тему «Родина, родина -  від батька до сина».

13.03.2012р. на базі ЗОШ №9 відбувся міський фестиваль дружин юних пожежних, який організував відділ освіти Котовської міської ради спільно з Котовським районним управлінням МНС. Мета фестивалю: навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки; навичкам діяти індивідуально та колективно в різних надзвичайних ситуаціях; розвиток руху дружин юних пожежних у місті. У фестивалі взяли участь команди шкіл міста. Призові місця посіли: ЗОШ №5 – 1 місце; ЗОШ №9 - 2 місце; Котовська гімназія – 3 місце.

Згідно з координаційним планом міських масових заходів на 2011-2012 н.р., розвиваючи інтелектуальні здібності учнівської молоді міста, 15.03.2012 року організовано та проведено міський конкурс інтелектуалів «О, щасливчик!» серед учнів 9-х класів ЗНЗ міста (організатор конкурсу інтелектуалів – міська Станція юних техніків).

На виконання Комплексної програми художньо-естетичного виховання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста з 27.02 по 30.03.2012 р. проходить І (міський) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси», який проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей у галузі музичної, літературної творчості, образотворчого, театрального, вокально-хорового мистецтва.

15.03.2012 р.- 29.03.2012р. проходить атестаційна експертиза ДНЗ №5.

З метою попередження та подолання відхилень у поведінці гуртківців, профілактики правопорушень у СЮН пройшов тиждень превентивного виховання «Твоє життя – твій вибір», в ході якого організовано конкурс дитячих малюнків «Я та мої права», проведено години спілкування на тему «Небезпечна пристрасть».

У СЮТ протягом виховного тижня «За весняним народним календарем» проведено бесіди з вихованцями: «За сторінками народного календаря. Весняний цикл свят, «Вічний, як життя, - Т.Г. Шевченко», «Дотримуйся правил безпеки при роботі з побутовими приладами»; конкурс малюнків «Весна – чарівниця».

Виховуючи в дітей бережливе ставлення до свого життя й здоров’я та життя й здоров’я інших людей, в ЦДТ, ЗОШ №3 в рамках тижня «Ми за здоровий спосіб життя» проведено: ЦДТ – години спілкування: «Зроби свій вибір на користь здоров’я, «Ми збережемо здоров’я», «Боротьба зі шкідливими звичками», «Вплив куріння на організм людини», ЗОШ №3 – ток-шоу «Я за здоровий спосіб життя» (8 кл.), презентацію  «Українська кухня і здоров’я» (5 кл.), свято здоров’я (1-3 кл.), бесіди «Бережіть здоров’я змолоду» (2 кл.), КТС «Реклама здорового способу життя» (10-11 кл.), акцію «Мій клас – клас здоров’я» (1-11 кл.), анкетування учнів 6-9 класів «Яка людина вважається здоровою?», свято «Великий Кобзар» (3-5 кл.).

З метою збагачення знань школярів з предмета «Хімія» в ЗОШ №2 пройшов тиждень «Світ хімії», під час якого відбулися такі заходи: інтелектуальна гра «Найрозумніший» (5 кл.), подорож до країни  Хімії (2-3 кл.), диспут «Хімія в нашому житті. За і проти» (8-9 кл.), кінолекторій для учнів 10-11 класів «Без ГМО».

Виховуючи в учнів толерантне ставлення до оточуючих, в Котовській гімназії пройшов тиждень толерантності. Проведено виховні години: «Толерантність як шлях до Європи», «Як навчити дітей толерантності», практичний практикум «Формування толерантності у підлітків».

Залучаючи школярів до шкільної бібліотеки, пропагуючи книгу та читання, в ЗОШ №5,9 пройшов тиждень книги «Книга – казкова лампа, що дарує людині світло на далеких і темних дорогах», в рамках якого проведено: години спілкування: «З книгою жити – з добром дружити», «Спочатку було слово», «Твори добро, бо ти – людина!»; благодійну акцію «Подаруй нову книгу шкільній бібліотеці»; конкурси: на кращу закладинку та обгортку для улюбленої книги «Найкраща одежина для моєї книги», на кращий гумористичний мінітвір, присвячений боротьбі з боржниками шкільної бібліотеки; конкурс плакатів «А ти записався до шкільної бібліотеки?»; вікторину «Знавці народних казок» (1-2 кл.).

З метою розкриття багатогранності та значення таланту Т.Г.Шевченка, стимулювання інтересу до класичної української літератури, розвитку культури мовлення, виховання в учнів поваги до постаті Великого Кобзаря, виховання патріотизму в ЗНЗ №4,5,6,8,9 протягом тижня пройшли Шевченківські дні, під час яких організовано: в ЗОШ №4 – поетичну вітальню «Він був селянський син, а став володарем у царстві духа» (8 кл.), брейн-ринг «Творчість  Шевченка» (9-11 кл.), випущено стіннівку «Наш Шевченко»; в ЗОШ №6 – літературну вікторину (8-9 кл.), диспут «Хто такий патріот?» (10 кл.), конкурси: на кращого знавця творів Шевченка (7-9 кл.), малюнків за творами письменника; в ЗОШ №8 – літературний турнір «Поклін тобі, Тарасе!» (8-9 кл.), брейн-ринг «Плекайте мову пильно й неустанно» (1-4 кл.), книжкову піраміду «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій…» (5-7 кл.), загальношкільне свято «І на оновленій землі…» (1-9 кл.); в ЗОШ №9 – літературне кафе «Струни душі моєї» (9-11 кл.); свято «Великий син Великого народу» (7-8 кл.), конкурс «Величальна пісня матері» (8-9 кл.). усний журнал «Т.Г.Шевченко – відомий український письменник» (5-6 кл.).

Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: здійснювався соціальний супровід 6 сімей міста, які опинилися в складних життєвих обставинах та соціальне інспектування сімей, в яких виховуються особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб, які повернулись з місць позбавлення волі; надавались соціальні послуги різним категоріям населення; здійснювався соціальний супровід прийомних сімей (відвідування прийомних сімей В. та Г.) та дитячого будинку сімейного типу; продовжується робота в консультаційному пункті в жіночій консультації міської лікарні з питань запобігання ранньому соціальному сирітству згідно затвердженого графіку; надавались індивідуальні соціально-медичні, інформаційні, психологічні, соціально–педагогічні послуги ВПАР, в тому числі споживачам ін’єкційних наркотиків в рамках діяльності служби соціально-профілактичної роботи; проводилась соціально-педагогічна корекція, фізична реабілітація у вигляді лікувальної  фізкультури, навчання соціально-побутовим навичкам кожного вихованця ЦСПР згідно індивідуального плану реабілітації в поєднанні з вихованням дітей та молоді з особливими потребами та заняття з  логопедії, розвитку комунікативної діяльності з вихованцями ЦСПР.

В міському соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведено культурологічний захід «Зустріч весни». До проведення заходу було залучено спеціаліста Котовської міської центральної бібліотеки Березовську Наталію Вікторівну, яка підготувала та розповіла цікаву інформацію про культурні традиції слов’янського народу зустрічати весну, святкувати Масляну. Учасники свята із задоволенням грали у різноманітні ігри та прийняли участь у конкурсах, які провела соціальний педагог гуртожитку.

Управління культури інформує, що за звітній період в міському краєзнавчому музеї були проведені оглядові екскурсії для учнів 1-3 класів ЗОШ № 8, гуртківцями міського Будинку культури, студентами медичного училища та запрошеними гостями святкового концерту до 8 Березня, який відбувся 6 березня 2012р.

Працівники музею провели бесіди з відвідувачами біля тематичної виставки «Знамениті котовчанки», присвяченої Міжнародному жіночому дню.

Продовжує працювати акція «Подаруй музею частинку історії міста». Найактивніше приймає участь у акції сім’я Цуркан, яка подарувала музею фотографії, книги з автографами, газету «Правда» № 1 за 1912 рік, а також шість монет царської Росії ХІХ та початку ХХ століть.

6 березня 2012р. в міському Будинку культури відбувся святковий концерт для чарівних представниць підприємств, організацій та установ міста, та нагородження переможців 6-го проекту «Жінка року». Також в фойє Будинку культури була оформлена виставка місцевих майстрів народної творчості, на якій представлені роботи з бісероплетіння, вишивки гладдю та традиційним хрестиком, гратографії, декоративного зерна, лялькарства, живопису та інше.

8  березня 2012 р. відбулося чергове засідання клубу «Зустріч», присвячене 8 Березня, на яке були запрошені ветерани, пенсіонери, самодіяльні поети та виконавці пісень. Веселі пісні, авторські вірші та святкові побажання, присвячені жінкам створили чудовий настрій у всіх присутніх.

Викладачі дитячої музичної школи прийняли участь у святковому концерті, присвяченому Міжнародному жіночому дню, який відбувся в міському Будинку культури. Дует-інструментал  Бантовської С.О. та Олійник М.А. майстерно виконав чарівні мелодії.

14 березня учні музичної школи прийняли участь у ІІ-му турі обласного конкурсу солістів-вокалістів, який відбувся в м. Балта.

В міській центральній бібліотеці відбувся цикл літературно-музичних заходів, присвячених Т.Г. Шевченко «Світла данина пам’яті навчителю всіх митців». На заходах були присутні учні 2 та з класів ЗОШ № 8. На літературно-музичних композиціях лунала не тільки поезія великого Кобзаря у виконанні учнів, а також відеороліки віршів Шевченко, покладених на музику, картини Шевченка-художника. Під час огляду книжкової виставки бібліотекар ознайомила присутніх з нещодавно отриманою книгою – альбомом «Національний музей Тараса Шевченка», який представляє значну частину мистецької колекції творів Шевченка, рукописи його поезій, репродукції картин. 

7 березня в читальній залі дитячої бібліотеки для працівників ЦБС було проведено вечір відпочинку «Ти жінка, королева, берегиня». Бібліотекарів пришли привітати учениці 7-Б класу ЗОШ №9. Присутні с задоволенням прослухали їх виступ та прийняли участь у різноманітних конкурсах та вікторинах.

Керуюча справами міськвиконкому 

К.П. Мамалига

 

Відділ організаційної роботи міської ради інформує, що 26.03.2012 р. з 9 до 12 годин відбудеться пряма телефонна лінія з начальником управління культури міської ради Вишневською Анною Миколаївною  «Про роботу міського краєзнавчого музею», телефон 2-58-53.

 

Категорія: Інше - інформації, звіти виконкому | Додав: hunter (20-Бер-2012)
Переглядів: 507 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2018 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на http://forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz