Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Новини [1111]
Відео новини - Котовське телебачення [487]
Відео матеріали ТРК "Котовське ефірне телебачення"
Матеріали Форпосту [36]
Статті котовських авторів [243]
Благоустрій і санітарія - громадська інспекція [9]
Місцеве самоврядування міста [24]
Офіційні матеріали-міський голова [27]
Офіційні матеріали-Котовська міська рада [29]
Офіційні матеріали-виконавчий комітет міської ради [55]
Офіційні матеріали-відділи та управління міськради [366]
Котовська міська Центральна бібліотечна система [26]
Офіційні матеріали - державні органи влади в місті [693]
Котовськ сучасний [114]
Громадсько-політичне, соціально-економічне, культурне життя міста
Котовськ історичний [5]
Котовськ літературний [42]
Гурт поетів-втікачів "Кульгаве Число" [1]
Найцікавіше із Всесвітньої мережі Інтернет [43]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 485

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 23-Тра-2018, 05:13

Головна » Статті » Новини

СПОРТИВНО-МАСОВИЙ РУХ В ПОДІЛЬСЬКУ: ЗДУБУТКИ ТА ПРОБЛЕМИ

СПОРТИВНО-МАСОВИЙ РУХ В ПОДІЛЬСЬКУ: ЗДУБУТКИ ТА ПРОБЛЕМИ

 Основне питання порядку денного чергового засідання виконкому Подільської міської ради, яке провела тимчасово виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Понепалюк, стосувалось розвитку спортивно-масового руху в нашому місті.

Доповідаючи його, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Бондар, окреслив сучасний стан в зазначеному напрямку, та акцентував увагу на проблемах, які сьогодні існують в царині місцевого спортивно-масового руху.

За його словами, в місті Подільську проводиться велика спортивно-масова та спортивно-оздоровча  робота. З  метою  підвищення ефективності  реалізації  державної  політики  у сфері  фізичної  культури та спорту, залучення громадян до занять фізичною культурою та спортом, формування здорового способу життя управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з відділом освіти, управлінням культури, міським центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, дитячо – юнацькими спортивними школами і спортивними клубами проводиться певна робота щодо виконання заходів з  розвитку фізичної  культури  та  спорту, створення сприятливих умов для занять масовим спортом та підвищення  спортивної  майстерності.

Зазначений напрямок роботи проводився відповідно до міських програм: підтримки молоді «Молодь Котовська» на (2012 - 2015 р.р.) 2016 – 2020 р.р., «Котовські діти» на (2012-2015 р.р.) 2016 – 2020 р.р. З метою активізації роботи та об’єднання зусиль підприємств, організацій та установ, громадських об’єднань щодо залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, рухової активності та фізичної реабілітації рішенням міської ради від 20.11.2013 р. № 478-VІ затверджена міська Програма розвитку фізичної культури та спорту «Спортивне місто» на 2014-2017 рр..

З метою залучення різних груп населення до занять фізичною культурою та спортом за місцем проживання населення, збільшення проведення спортивно-масових заходів рішенням Котовської міської ради від 25.12.2013 р. № 496-VІ створено міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який  діє  з 01.04.2014  року. На протязі 2015 року та першого півріччя 2016 року для занять фізичною культурою, оздоровленням і спортом діє спортивна база Подільського міського центру здоров’я населення «Спорт для всіх»:

- стадіон на 1500 місць та футбольне поле (105х70 м), спортивні майданчики;

- спортивні майданчики, які розташовані в місцях проживання населення, в загальноосвітніх школах міста, мікрорайон «Черемушки»;

- спортивний зал в районі цукрового заводу – вул. Бочковича 1.

         За звітний період було проведено 214 спортивно-масових заходів в яких прийняло участь 12719 чоловік, з них 7325 дітей.

         В місті працюють 12 спортивних клубів за місцем проживання населення, з них 10 - належать міським органам влади і 2 - обласним федераціям. В спортивних клубах культивуються такі види спорту: греко-римська боротьба, дзю-до, самбо, айкідо, бодібілдинг, спортивні танці, волейбол, кікбоксінг, джиу-джитсу, загальна фізична підготовка. Проводяться змагання присвячені державним та міським святам, а також для ветеранів спорту.

Для  занять  фізичною  культурою  та  спортом  в місті діє спортивна база:

         -  стадіон  на  1500  місць та  футбольне  поле спорткомплексу «Локомотив»;

         - 44 спортивних майданчика, які розташовані за місцем проживання населення, у загальноосвітніх школах, на спорткомплексі «Локомотив», житлового масиву  «Черемушки», з них 2 майданчика з синтетичним покриттям, один тренажерний    майданчик на спорткомплексі  «Локомотив»  -  з  10  тренажерами  для  фізичної  підготовки;

           - 18 спортивних  залів  та спортивних  приміщень, які знаходяться  у  загальноосвітніх  школах, ліцеї, БФ «Локомотив», структурах міського центру  фізичного здоров’я  населення  „Спорт  для  всіх”;

          - один легкоатлетичний манеж стадіон «Локомотив».

         В  місті працюють три ДЮСШ, зокрема: КДЮСШ «Локомотив” в якій займається 186 дітей, ДЮСШ  для дітей-сиріт, в якій займається  204 дитини,  ДЮСШ  відділу  освіти – 264 дітей та підлітків, які  мають 2 категорію, філія шахово-шашкового клубу ДЮСШОР № 2  м. Одеси - 108 осіб, 12 спортивних клубів за місцем проживання населення - 482 осіб, в яких всього тренується 1259  дітей, підлітків, молоді  та  дорослих.

В ДЮСШ функціонують такі відділення: легка атлетика, футбол, бокс, греко - римська боротьба, настільний теніс, волейбол, шахи та шашки. Працюють 12  фізкультурно-спортивних клубів, із них 10 є дитячо-юнацькими громадськими організаціями, два  підпорядковуються обласним  федераціям. Всі  спортивні  клуби  розташовані за місцем  проживання населення. В спортивних клубах культивуються такі види спорту: греко - римська  боротьба, дзю-до і самбо, айкідо, бокс, бодібілдинг,  армреслінг, спортивні танці,  волейбол, шахи  та  шашки,  кікбоксінг,  джиу - джитсу, загально – фізична підготовка.

Ефективну роботу клубів та ДЮСШ забезпечують 26 тренерів-викладачів та 15 інструкторів. Серед тренерів – викладачів  ДЮСШ: першу категорію мають 7 чол., другу  категорію - 7 чол. та 12 тренерів – викладачів – спеціалісти.

 Разом з тим, як зазначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Бондар,  в місті існують і певні недоліки  в    питаннях спортивно-масового руху:

          - в загальноосвітній школі  № 8 немає спортивного залу;

          - третій  урок з фізичної  культури  та  спорту  в школах міста  введено лише на  80  %;

          - недостатня  кількість  спортивного  інвентарю;

          - недостатнє  фінансування  спортсменів  вищих  спортивних досягнень  та 

             проведення  у місті  спортивно -  масових заходів;

          - підлягає  капітальному ремонту  міський  спорткомплекс «Локомотив».

Підсумовуючи доповідь начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ігоря Бондаря, тимчасово виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Понепалюк зробила наголос на тому, що вже в поточному році мають бути проведені значні роботи по реконструкції стадіону «Локомотив». Також планується реорганізація спортивних закладів міста, що має значно покращити стан зі спортивно-масовим рухом в Подільську.

Присутній на засіданні виконкому директор Подільського
центру "Спорт для всіх"  Юрій Мельниченко поінформував членів міськвиконкому  про значні досягнення центру, та про те, що юні подільські спортсмени регулярно займають призові місця, як на обласному та всеукраїнському рівнях, так і на міжнародних змаганнях, сприяючи підвищенню іміджу нашого міста.

Члени виконкому визнали роботу в напрямку розвитку спортивно-масового руху задовільною.

Власна інформація

 

Категорія: Новини | Додав: Leo (01-Лип-2016)
Переглядів: 209 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2018 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на http://forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz