Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Новини [1111]
Відео новини - Котовське телебачення [487]
Відео матеріали ТРК "Котовське ефірне телебачення"
Матеріали Форпосту [36]
Статті котовських авторів [243]
Благоустрій і санітарія - громадська інспекція [9]
Місцеве самоврядування міста [24]
Офіційні матеріали-міський голова [27]
Офіційні матеріали-Котовська міська рада [29]
Офіційні матеріали-виконавчий комітет міської ради [55]
Офіційні матеріали-відділи та управління міськради [366]
Котовська міська Центральна бібліотечна система [26]
Офіційні матеріали - державні органи влади в місті [693]
Котовськ сучасний [114]
Громадсько-політичне, соціально-економічне, культурне життя міста
Котовськ історичний [5]
Котовськ літературний [42]
Гурт поетів-втікачів "Кульгаве Число" [1]
Найцікавіше із Всесвітньої мережі Інтернет [43]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 484

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 22-Лис-2017, 09:30

Головна » Статті » Новини

Нагородження кращих учнів та студентів Котовська

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КОТОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Про нагородження  Подяками міського голови та грошовими призами кращих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень музичної школи, випускних груп професійного ліцею та медичного училища за підсумками 2014/ 2015 навчального року 

              

Розглянувши клопотання начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Бондаря І.В. про нагородження Подяками міського голови та грошовими призами кращих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень музичної школи випускних груп професійного ліцею та медичного училища за підсумками 2014/2015 навчального року, на підставі рішень педагогічних рад закладів освіти, керуючись Положенням «Про порядок нагородження кращих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень музичної школи, випускних груп професійно-технічного училища, медичного училища за підсумками навчального року», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 27.02.2003 р. № 58 з внесеними змінами та доповненнями відповідно до рішення виконкому від 29.04.2010 р. № 114, на виконання міської програми підтримки молоді «Молодь Котовська на 2012-2015 рр.», затвердженої рішенням Котовської міської ради від 22.02.2012 р. № 207-VІ, керуючись п.п.2 п.а ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», - виконавчий комітет Котовської міської ради

 

ВИРІШИВ:

              1. За досягнення вагомих успіхів у навчанні та активну участь у громадському житті навчального закладу та міста нагородити подяками міського голови та грошовими призами на загальну суму 17200 гривень 00 копійок слідуючих учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, випускних відділень музичної школи, випускних груп професійного ліцею та медичного училища м. Котовська за підсумками 2014/2015 навчального року:

               

                       1.1. ЗОШ І-Ш ст. № 1, 11-й клас:

      За І місце   -   Бурделю Поліну Юріївну                                             - 300,00 грн.

      За ІІ місце  -   Бубнову Анну Вікторівну                                            - 250,00 грн.

      За ІІІ місце –  Тімошину Тетяну Олександрівну                               -  200,00 грн.

                                                                          

                       1.2. ЗОШ І-Ш ст. № 2, 11-й клас:

      За І місце    -  Даніеляна Оганеса Саркисовича                                 - 300,00 грн.

      За ІІ місце   - Курочкіну Вікторію Юріївну                                       -  250,00 грн.

      За ІІІ місце  - Седоченка Владислава Анатолійовича                       -  200,00 грн.

                       

                       1.3. Котовський НВК «ЗОШ І-Ш ст. – ліцей»:                         

      За І місце  -  Осадчу Анну Олександрівну                                        - 300,00 грн.

                            Шаричева Олега Романовича                                       - 300,00 грн.

      За ІІ місце – Кір’як Ярослава Ігоровича                                           -  250,00 грн.

                            Мураховського Дениса Андрійовича                         -  250,00 грн. 

     За ІІІ місце – Філіпенка Дмитра Ярославовича                                 - 200,00 грн.

                            Трояновську Марину Вікторівну                                 -  200,00 грн.

              

                      1.4. ЗОШ І-Ш ст. № 4, 11-і класи:                                                    

      За І місце   -  Пугу Наталію Валеріївну                                             - 300,00 грн.

      За ІІ місце  -  Скуділову Ганну Миколаївну                                     -  250,00 грн.

      За ІІІ місце -  Попіль Анатолія Анатолійовича                                -  200,00 грн.

                                     

                      1.5. ЗОШ І-Ш ст. № 5, 11-і класи:                                                    

      За І місце  -   Соцьку Анастасію Вадимівну                                     - 300,00 грн.

      За ІІ місце -   Полякову Юлію Андріївну                                         -  250,00 грн.

      За ІІІ місце – Паюл Юлію Юріївну                                                   -  200,00 грн.

         

                      1.6. Котовський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія», 11-і класи:                                                    

      За І місце   -  Грек Анастасію Юріївну                                             -  300,00 грн.

                         -  Католіченко Олександру Миколаївну                        -  300,00 грн.

      За ІІ місце  -  Тимошенка Артема Юрійовича                                 -  250,00 грн.

                         -   Малишеву Анастасію Володимирівну                      -  250,00 грн.

      За ІІІ місце -  Омельченко Ірину Олегівну                                       -  200,00 грн.

                          -   Лукач Олександра Олександровича                         -  200,00 грн.

 

                        1.7. ЗОШ І-ІІ ст. № 8, 9-й клас:                                                      

       За І місце   - Пушкаря Сергія Михайловича                                                        - 200,00 грн.                

                                               

                         1.8. ЗОШ І-Ш ст. №9, 11-й клас:

        За І місце   - Мамирбаєву Діану Садиківну                                   -  300,00 грн.

                           - Шулянську Ольгу Ярославівну                                 -  300,00 грн.

        За ІІ місце  - Дмитришину Дар’ю Миколаївну                             -  250,00 грн.

                           - Бурлаку Івана Сергійовича                                        -  250,00 грн.

                          За ІІІ місце- Бойко Богдана Олександровича                                -  200,00 грн.

                                             - Бельцову Анастасію Сергіївну                                  -  200,00 грн.

 

        1.9.  Школа-інтернат для дітей-сиріт, 9-і класи:

        За І місце  - Савчук Людмилу Олександрівну                              -   250,00 грн.

                             Орчикова Андрія Андрійовича                                 -   250,00 грн.

        За ІІ місце – Бурсюк Дар’ю Василівну                                          -   200,00 грн.

                              Концедалова Миколу Вікторовича                          -   200,00 грн.

                                                                                                    

        1.10.  Музична школа, випускні відділення:                        

Фортепіанний відділ

         За І місце  - Бражнікову Юлію Сергіївну                                     - 250,00 грн.

         За ІІ місце – Єфанову Марію Вадимівну                                      - 200,00 грн.

Сольний спів

         За І місце -  Козарєзову Таїсу Євгенівну                                      - 250,00 грн.

Народний відділ

         За І місце  - Моляку Павла Едуардовича                                     - 250,00 грн.

            За ІІ місце - Маковського Вадима Олександровича                                       - 200,00 грн. 

Струнно-смичковий відділ

         За І місце -  Рудомьотова Дениса Сергійовича                           - 250,00 грн.

        За ІІ місце – Чорного Едуарда Васильовича                                 - 200,00 грн.

Теоретичний відділ

         За І місце  - Осадчу Анну Олександрівну                                    - 250,00 грн.                                                                                        

                                                               

         1.11.  Професійний ліцей, випускні групи:

         За І місце   - Фараджева Давида Олеговича                              - 300,00 грн.

  • Мельниченка Павла Володимировича                - 300,00 грн.
  • Шепілову Анастасію Олегівну                             - 300,00 грн.
  • Олійниченко Ольгу Вікторівну                            - 300,00 грн.
  • Мухшулова Романа Олександровича                  - 300,00 грн.
  • Козловського Вячеслава Геннадійовича            - 300,00 грн.

         За ІІ місце -   Андрейкова Олександра Сергійовича                 - 250,00 грн.

                            -  Каримова Руслана Алишеровича                        -  250,00 грн.

                            -  Кондратюк Анастасію Олександрівну                -  250,00 грн.

                            -  Тімуш Наталію Юріївну                                       -  250,00 грн.

                            -  Коваленка Андрія Сергійовича                           -   250,00 грн.

                            -  Свинобоя Руслана Сергійовича                           -  250,00 грн.

         За ІІІ місце – Бабій Івана Валерійовича                                     - 200,00 грн.

                             -  Голімбовського Дмитра Васильовича                -  200,00 грн.

                             - Кіпер Ніну Анатоліївну                                        -  200,00 грн.

                             - Волошина Вячеслава Олександровича               -  200,00 грн.

                             - Нізамова Дмитра Олександровича                      -  200,00 грн.

                             - Уманського Артема Павловича                           -  200,00 грн.

 

           1.12.  Медичне училище, випускні групи:

          За І місце   -  Леженко Євгенія Вікторовича                            - 300,00 грн.

                             -  Шпак Вікторію Валеріївну                                  - 300,00 грн.

                             -  Жовтяк Віту Анатоліївну                                    - 300,00 грн.

          За ІІ місце  -  Перепелицю Карину Костянтинівну                 -  250,00 грн.

                             -   Левінську Анастасію Сергіївну                         -  250,00 грн.

                             -   Жирун Ольгу Ростиславівну                              -  250,00 грн.

         За ІІІ місце -  Пантелеймонову Ірину Борисівну                      -  200,00 грн.

                             -  Чернобай Людмилу Анатоліївну                       -  200,00 грн.           

                             -   Гуцол Анастасію Ігорівну                                  -  200,00 грн.           

              

          2. За активну участь у громадському житті навчального закладу та міста нагородити Подякою міського голови ученицю випускного класу:

                              2.1. Котовського НВК «ЗОШ І-Ш ст. – ліцей»:

                                          -  Тимошенко Юлію Сергіївну

          3.  Фінансовому управлінню (Музичук О.В.) профінансувати управління у справах  сім’ї, молоді та спорту на виплату грошових призів згідно окремо наданого кошторису в межах коштів, які виділені на реалізацію молодіжних програм та заходів у 2015 році.

                  4. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту (Бондар І.В.) та відділу  освіти  (Никифорук М.І.) організувати урочисте нагородження кращих учнів випускних класів, відділень, груп.

                  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гояна В.І.

                    

                      Міський голова                                                                                   А.П.ІВАНОВ

 

                                                                                                                                 №94   від   30.04.2015

Категорія: Новини | Додав: Radin (04-Чер-2015)
Переглядів: 360 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2017 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на http://forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz