Форпост-Котовськ-каталог новин, статей, інформацій
Категорії розділу
Новини [1111]
Відео новини - Котовське телебачення [487]
Відео матеріали ТРК "Котовське ефірне телебачення"
Матеріали Форпосту [36]
Статті котовських авторів [243]
Благоустрій і санітарія - громадська інспекція [9]
Місцеве самоврядування міста [24]
Офіційні матеріали-міський голова [27]
Офіційні матеріали-Котовська міська рада [29]
Офіційні матеріали-виконавчий комітет міської ради [55]
Офіційні матеріали-відділи та управління міськради [366]
Котовська міська Центральна бібліотечна система [26]
Офіційні матеріали - державні органи влади в місті [693]
Котовськ сучасний [114]
Громадсько-політичне, соціально-економічне, культурне життя міста
Котовськ історичний [5]
Котовськ літературний [42]
Гурт поетів-втікачів "Кульгаве Число" [1]
Найцікавіше із Всесвітньої мережі Інтернет [43]

Меню сайту

Пошук

Свята України
Праздники Украины

Прогноз погоди

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 485

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 27-Кві-2018, 10:37

Головна » Статті » Новини

Керівництво ПАТ «Одесаобленерго» просить з розумінням поставитись до вимушеного кроку

Останнім часом мешканці міста почали отримувати по 2 «платіжки» в місяць за спожиту електроенергію, що спричинило стурбованість споживачів та численні звернення до органів місцевого самоврядування.

Пропонуємо роз’яснення щодо порушеного питання, які надані ПАТ «Одесаобленерго».

 

Шановні споживачі електроенергії!

Тарифи на електричну енергію побутових споживачів (населення) фіксовані та однакові по всій території України. На теперішній час постійно відбувається об’єктивний процес зміни рівня оптової ціни електроенергії та витрат на її передачу і постачання. Це зростання обумовлено, насамперед, збільшенням витрат на паливо у зв’язку із зростанням вартості первинних енергоносіїв (зокрема, газ природний, ядерне паливо, вугілля), збільшення витрат на виробничі послуги, сировину і матеріали, оплату праці у зв’язку із ростом цін на продукцію промисловості та інфляційними процесами.

Таким чином, підвищення тарифів на електричну енергію є необхідним кроком по приведенню тарифів на електричну енергію для населення до економічно обґрунтованого рівня.

У відповідності до постанови НКРЕКП № 220 від 26.02.2015 р. підвищення тарифів відбувається в пять етапів. Перший етап, дія якого почалась з 01.04.2015 р., показав, що різко збільшилась кількість звернень громадян, які мають пільги в оплаті спожитої електроенергії, а також тих, у кого встановлено прилади обліку, які обліковують електроенергію за зонами доби. Питання, які виникають у громадян, тісно пов’язані з тим, що вони не розуміють, яким чином необхідно обліковувати електроенергію по нових тарифах, що починають діяти з початку нового місяця, якщо контрольні показники приладу обліку фіксуються персоналом РЕМ протягом місяця.

В компанії ПАТ «Одесаобленерго» нараховується близько 953 000 побутових споживачів. Звичайно, що фізично неможливо забезпечити одночасну фіксацію контрольних показників у всіх споживачів станом на перше число. А тому показники приладів обліку фіксуються персоналом РЕМ у відповідності до графіків, які затверджені керівництвом РЕМ. Ці показники приладів обліку є ключовими (реперними) точками, які послуговують точному визначенню середньодобового споживання електричної енергії споживачами в міжконтрольний період.

Приймаючи до уваги вище викладене, керівництвом ПАТ «Одесаобленерго» прийнято рішення з червня 2015 року в рахунках за спожиту електроенергію побутовим споживачам додатково враховувати кількість спожитої електроенергії до кінця поточного календарного місяця. Ця кількість буде визначатись як добуток кількості днів з дня останнього контролю в поточному місяці до кінця місяця та величини середньодобового споживання, визначеного на підставі показань приладів обліку, які вказані в рахунку як попередній та останній контролі. В подальших розрахункових періодах ця кількість донарахованої електричної енергії автоматично буде перерахована на підставі наступних зафіксованих показників приладу обліку.

Слід відзначити, що в перший місяць такого донарахування очікується одноразове незначне збільшення кількості електроенергії, яка виставляється до оплати, пов’язане з тим, що розрахунковий період буде закінчуватись календарним місяцем. Однак в подальшому, при наступних періодах збільшення вартості електроенергії, буде виключено можливість некоректного застосування тарифів, що забезпечить нарахування вартості електроенергії в місяці, який передує підвищенню тарифів, по справедливій ціні.

Керівництво ПАТ «Одесаобленерго» просить з  розумінням поставитись до вимушеного кроку щодо застосування новацій в нарахуваннях спожитої електроенергії та висловлює впевненість, що разом з вами ПАТ «Одесаобленерго» впевнено пройде шлях до енергетичної безпеки України.

 

Адміністрація ПАТ «ЕК Одесаобленерго» інформує керівників підприємств та приватних підприємців про введення на липень 2015 року нових роздрібних тарифів за спожиту електроенергію згідно з постановою НКРЕКП № 1877 від 25.06.15 р.

 

Споживачі                                 Роздрібний тариф                                                                        коп/кВт.г (без ПДВ)

                                                                  2 клас          

1. Промислові і прирівнені

до них споживачі з N   750 кВа                     150,20

2. Промислові і прирівнені

до них споживачі з N   750 кВа                                 150,20

3. Непромислові споживачі                          150,20

4. Виробничі сільськогосподарські

       споживачі                                          150,20

                      

                      Постанови НКРЕ  України

Роздрібні тарифи розраховані за формулою та відповідно до Постанов  НКРЕ України № 47 від 22.01.01 р. та НКРЕКП України  № 1877 від 25.06.15 р. та № 1875 від 25.06.15 р.

 

Доповнення:

1. Споживачам, які розраховуються за двозонними тарифами,  диференційованими за періодами часу, до наведених роздрібних тарифів відповідної групи і класу напруги вживаються наступні коефіцієнти: в денний період - 1,8, в нічний період - 0,35.

Постанова НКРЕ України № 1241 від 20.12.2001 р. (у редакції Постанови НКРЕКП України від 22.01.15 р. № 37).

2. Споживачам, які розраховуються за електроенергію за тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу, до наведених роздрібних тарифів для відповідної групи та класу споживачів Постановою НКРЕ України від 20.12.2001 р. № 1241 (у редакції Постанови НКРЕКП України від 22.01.15 р. № 37) встановлені наступні тарифні коефіцієнти: в нічний період - 0,25, в напівпіковий - 1,02, в піковий - 1,8.

           Адміністрація ПАТ «ЕК Одесаобленерго»

Категорія: Новини | Додав: Leo (15-Лип-2015)
Переглядів: 939 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright  ТГ "Форпост-Котовськ" © 2018 Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на http://forpost-kotovsk.at.ua
Зробити безкоштовний сайт з uCoz